Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Pritec Vaculyft AB Manipulační a zvedací technika

Vakuový manipulátor pro dlažbu a obrubníky

VACULYFT - bezproblémová a flexibilní mechanizace pro dláždění kamenem

Pokládková mechanizace VACULYFT je úsporná a zároveň ergonomická. Mechanizace VACULYFT zkracuje dobu pokládky a minimalizuje riziko pracovních úrazů. Instalace mechanizace VACULYFT je rychlá a jednoduchá. Rychlé připojení se snadným ovládáním umožňuje měnit vakuové přísavky pro zvedání všech druhů dekorativních dlažebních kostek, dlažebních kamenů, bloků, kamenů, žlabů atd. Mechanizace je k dispozici v širokém výběru modelů. Všechny nabízejí specifické funkce, které uspokojí široké spektrum požadavků uživatele.

S modelem VACULYFT P můžete přemísťovat materiál podle postupu práce. Flexibilní kloubový jeřáb, který je kompatibilní s většinou vysokozdvižných vozíků, kolových nakladačů, traktorů a hloubkových rypadel. Kombinace vysokozdvižného vozíku a pokládkového stroje s vakuovými přísavkami pro snadnou manipulaci a přemísťování stroje i materiálu. Kloubové rameno jeřábu lze jednoduše složit pro snadné skladování a přepravu.

MAGNET NA KÁMEN lze zavěsit na jakýkoli typ kolového nakladače, rypadla, jeřábu a také na vysokozdvižný vozík. Pro zajištění maximální flexibility je podtlakové čerpadlo (vakuová přísavka) k dispozici se samostatným benzínovým pohonem nebo s hydraulickým pohonem. K dispozici ve třech různých verzích - 500 kg, 1 000 kg a verze pro břemena do 1 500 kg.

Všechny stroje Vaculyft jsou vybaveny rychlospojkou, která umožňuje snadno měnit nářadí pro zvedání různých břemen.

Náš magnet na kámen SM1000 využívá stejný typ podtlakového čerpadla, jako stroje Vaculyft P a PM.

Zakoupením podvozku s magnetem na kámen společně se strojem Vaculyft P nebo Vaculyft PM získáte výhodně také magnet na kámen! Podtlakové čerpadlo lze rychle a bezproblémově přesouvat a měnit mezi různými stroji.

Použití manipulační techniky Vaculyft je vhodné zejména při dláždění větších ploch a také ve stísněných prostorech, úzkých uličkách nebo přímo v halách. Pokládka je podstatně rychlejší a významná úspora je dosažena také v nasazení pracovní síly. Velmi dobře se uplatňuje také při zdvihání a odstraňování staré dlažby a kamene.

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.