Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Novinky a akce VACULYFT - pokládková mechanizace

Novinky a akce

Výměna velkoplošné dlažby s použitím pokládkové mechanizace

Pokládkový stroj s vakuovými přísavkami VACULYFT PM140 z naší půjčovny byl použit na výměnu velkoplošné dlažby a uložení nových dlažebních kostek před nákupním centrem FORUM Nová Karolina v Ostravě. Stroj výrazně usnadnil manipulaci s dlažebními kostkami vážícími až 100 kg a urychlil tak pokládku dlažby.

2.11.2017

pokládání dlažby pokládání dlažby

pokládání dlažby pokládání dlažby

pokládání dlažby

Prezentace Země Živitelka

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Prezentace FOR ARCH

Ukázky z nasazení pokládkové mechanizace VACULYFT PM140 zapůjčeného z naší půjčovny TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Hradci Královém. Pokládala se zámková a velkoplošná dlažba.

Pokládka dlažby strojem VACULYFT Pokládka dlažby strojem VACULYFT

Pokládka dlažby strojem VACULYFT Pokládka dlažby strojem VACULYFT

Krátká videoukázka z pokládky velkoplošné dlažby vakuovým manipulátorem VACULYFT PM140 z půjčovny TONSTAV-SERVICE s.r.o.

 

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. bude prezentovat vakuový manipulátor pro dlažbu a obrubníky VACULYFT PM140 také na stavebním veletrhu v Brně 26. - 29. dubna 2017. Stánek najdete na venkovní ploše proti pavilonu Z na brněnském výstavišti BVV. Přijďte se podívat!

VACULYFT PM140 bude po dobu výstavy nabízen za zvýhodněnou AKČNÍ CENU.

Pozvánka na veletrh v Brně

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní distributor vakuové pokládkové mechanizace pro dlažbu a kámen značky VACULYFT představila mimo jiné i tuto novinku na výstavě v Ostravě ve dnech 16.-18.3.2017. Jsme potěšeni, že flexibilní a výkonný manipulátor s podtlakovým čerpadlem na pokládání a přemisťování dlažebních kostek, obrubníků, kamene apod. odbornou veřejnost opravdu zaujal.

17.3.2017

Videoukázka, jak manipulaci se strojem VACULYFT zvládá i křehká dáma

VaculyftVaculyft

VaculyftVaculyft

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.